Poradnictwo indywidualne

Seminarium dla osób indywidualnych 

Poradnictwo indywidualne

Chcemy Cię zachęcić do odkrywania i wykorzystywania tego, JAKĄ kobietą, JAKIM mężczyzną naprawdę MOŻESZ BYĆ.
Każdy z nas zmaga się z jakimiś konkretnymi problemami. Wiele z nich miało swój początek w okresie dorastania, gdy doświadczyliśmy trudnych, traumatycznych przeżyć. Początkiem drogi do spełnionego życia jest rozpoznanie swoich problemów, a następnie odkrycie ich rozwiązania.
Wierzymy, że tylko Jezus Chrystus troszczy się dzisiaj o serce każdej kobiety i każdego mężczyzny tak bardzo, że może rozwiązać ich najgłębsze zranienia emocjonalne i duchowe prowadząc do spełnionych relacji z Bogiem i ludźmi.

Pan Jezus Chrystus powiedział:
Łuk. 4:18-19 Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, by opatrywać rany serc złamanych, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność, abym zwiastował rok łaski Pana.
Jeśli potrzebujesz i chcesz, byśmy towarzyszyli Ci w drodze ku odkrywaniu i wykorzystywania tego, JAKĄ kobietą, JAKIM mężczyzną jesteś W BOŻYCH OCZACH, to zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu spotkania.
Osoby poszukujące pomocy mogą liczyć na wsparcie doradców. Poprzez wrażliwą troskę, dyskretną rozmowę i głęboką modlitwę towarzyszymy osobom indywidualnym w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i duchowych. Zapewniamy poradnictwo i materiały stosujące biblijne rozwiązania wobec problemów osobistych.

Spotkania z doradcami odbywają się w przyjaznym biurze położonym w śródmieściu Katowic (w sytuacjach wyjątkowych umawiamy się na spotkania za pośrednictwem komunikatorów internetowych).

Twoi doradcy:
Joanna Chmielewska – spotkania poradnicze z kobietami
Roman Chmielewski – spotkania poradnicze z mężczyznami

Problemy które możemy razem rozwiązać:

Złość

Samotność

Smutek

Niepokój/Strach

Zniechęcenie

Utrata nadziei, celu i sensu życia

Poczucie winy

Rozgoryczenie

Uzależnienie

Dodatkowe informacje

Na pierwszym spotkaniu wsłuchamy się w Twoje potrzeby, przedstawimy zasady naszej współpracy, określimy cele, które chciał(-a)byś osiągnąć, omówimy narzędzia i sposoby działania oraz ustalimy ilość spotkań.

Każde spotkanie objęte jest całkowitą poufnością. Budujemy wzajemne zaufanie oparte na dyskrecji, wrażliwości i szacunku. Nie oceniamy, nie krytykujemy, nie wywieramy presji. Ty decydujesz, o czym chcesz opowiedzieć. Szczerość i otwartość jest podstawą skutecznego poszukiwania źródeł i rozwiązań problemów.

Spotkania z doradcami są dostępne PRO PUBLICO BONO dla każdego, kto potrzebuje pomocy. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o dobrowolne DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE. Każdy Darczyńca staje się Partnerem PROJEKTU: RAZEM – PASJA DO ŁĄCZENIA.

Zacząć jest naprawdę łatwo

w

Krótka Rozmowa

Zadzwoń lub napisz do nas. Podczas pierwszej rozmowy, ustalimy jak możemy Ci pomóc.

Zarezerwuj wizytę

Ustalimy wspólnie dogodny termin. Na spotkanie możesz przyjść z osobą towarzyszącą. 

Pierwsza sesja

Budujemy zaufanie oparte na pełnej dyskrecji i poufności. Wszystkie nasze spotkania są dostępne bez opłat.

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać ze wsparcia Fundacji PROJEKT: RAZEM?

PROJEKT: RAZEM oferuje wsparcie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Doradcy są do dyspozycji osób indywidualnych, par małżeńskich, par planujących budowanie związku, a także rodzin potrzebujących pomocy.

Jakiego rodzaju pomoc oferuje Fundacja PROJEKT: RAZEM?

Doradcy Fundacji PROJEKT: RAZEM służą pomocą w zakresie problemów emocjonalnych i duchowych, z którymi zmaga się każdy z nas w codziennym życiu. Podczas spotkań doradcy towarzyszą w rozpoznawaniu przyczyn i poszukiwaniu rozwiązań prowadzących do życia w spełnionych relacjach z Bogiem i ludźmi. Zapewniamy poradnictwo i literaturę opartą na wartościach biblijnych.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opłaty za spotkania z doradcami Fundacji PROJEKT: RAZEM?

Spotkania z doradcami są dostępne PRO PUBLICO BONO dla każdego, kto potrzebuje pomocy. Za naszą działalność nie pobieramy opłat.

W jaki sposób mogę wpłacić darowiznę na cele statutowe Fundacji PROJEKT: RAZEM?

Dobrowolne DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE, jednorazowe lub regularne, można wpłacić na konto Fundacji. Szczegóły. Każdy Darczyńca staje się Partnerem PROJEKTU: RAZEM – PASJA DO ŁĄCZENIA.

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z doradcami Fundacji PROJEKT: RAZEM?

W celu umówienia terminu spotkania można wypełnić formularz kontaktu, napisać maila: info@projektrazem.org lub zadzwonić: +48 725 734 217. Termin dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Szybki Kontakt

Zadaj pytanie lub zarezerwuj spotkanie, wysyłając do nas zgłoszenie za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

4 + 10 =

+48 725 734 217

info@projektrazem.org