Najczęściej zadawane pytania

 

Kto może skorzystać ze wsparcia Fundacji PROJEKT: RAZEM?

PROJEKT: RAZEM oferuje wsparcie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Doradcy są do dyspozycji osób indywidualnych, par małżeńskich, par planujących budowanie związku, a także rodzin potrzebujących pomocy.

Jakiego rodzaju pomoc oferuje Fundacja PROJEKT: RAZEM?

Doradcy Fundacji PROJEKT: RAZEM służą pomocą w zakresie problemów emocjonalnych i duchowych, z którymi zmaga się każdy z nas w codziennym życiu. Podczas spotkań doradcy towarzyszą w rozpoznawaniu przyczyn i poszukiwaniu rozwiązań prowadzących do życia w spełnionych relacjach z Bogiem i ludźmi. Zapewniamy poradnictwo i literaturę opartą na wartościach biblijnych.

Jakie są opłaty za spotkania z doradcami Fundacji PROJEKT: RAZEM?

Spotkania z doradcami są dostępne PRO PUBLICO BONO dla każdego, kto potrzebuje pomocy. Za naszą działalność nie pobieramy opłat.

W jaki sposób mogę wpłacić darowiznę na cele statutowe Fundacji PROJEKT: RAZEM?

Dobrowolne DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE, jednorazowe lub regularne, można wpłacić na konto Fundacji. Szczegóły. Każdy Darczyńca staje się Partnerem PROJEKTU: RAZEM – PASJA DO ŁĄCZENIA.

W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z doradcami Fundacji PROJEKT: RAZEM?

W celu umówienia terminu spotkania można wypełnić formularz kontaktu, napisać maila: info@projektrazem.org lub zadzwonić: +48 725 734 217. Termin dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Szybki Kontakt

Zadaj pytanie lub zarezerwuj spotkanie, wysyłając do nas zgłoszenie za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

2 + 6 =

+48 725 734 217

info@projektrazem.org